E-mail подписка   Мобильные приложения   Язык:  рус 
 
 
 
 

Дніпровська міліція рапортує про свої подальші дії перед злочинцями

(21 фото)  25 октября 2013, 22:24  Александр Сенько
1
2
3
4
5
6
7
8
9
25 жовтня 2013 року. Сьогодні антикорупційники натрапили на новий гральний заклад. Розташувався він у Дніпровському районі столиці, за адресою вул. Марини Раскової, 1. Нахабство власників азартного бізнесу доходить межі, бо притон оселився в суміжному приміщенні з входом в метро "Лівобережна", що з боку "Макдональдса".
Заклад нещодавно відкрився, бо у просторому залі діючих виявилося лише 6 терміналів, ще 8 місць готуються до введення в експлуатацію.
Отримавши повідомлення про злочин, міліція Дніпровського РУ ГУ, замість того аби їхати на виклик, швидко роздвонила усім власникам грального бізнесу в районі про небезпеку. Адже, журналісти "Антикорупційного Бюро України" проводять черговий рейд. Про це активістів повідомили з надійних джерел.
Тим часом, правоохоронці аби відволікти увагу пильних медійників, зателефонували заявнику і попередили, що група вже виїхала. Однак, минуло півгодини, кілька разів повз грального закладу проїзджали бійці "Беркут" та міліції так і не має на місці злочину.
Причина такої затримки не випадкова, адже правоохоронці дають можливість працівникам грального бізнесу сховати можливі докази своєї злочинної діяльності, принаймні хоча б винести гроші з каси.
Рейтинг:  
Чтобы проголосовать необходимозарегистрироваться
 
 

Подпишитесь на Корреспондент.net

Путешествую вместе с Я-Корреспондент